Szukaj na tym blogu

środa, 20 listopada 2013

Muzyka świąteczna dla Ciebie i firmy

Za niespełna miesiąc obchodzić będziemy Święta Bożego Narodzenia. Warto zastanowić się już dziś nad doborem odpowiedniego reperturu muzycznego w ten magiczny czas. Dokonywanie wyboru na ostatnią chwilę nie zawsze bywa dobre dla nas jak i klientów :-)

Wydawnictwo Press&Media z Opola zaprezentowało pod koniec 2012 roku nowości muzyczne dla miłośników świąt. Najpiękniejsze polskie i światowe kolędy dla każdego. Przepełnione radością i pozytywną energią sprawią, że zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. Płyty doskonale sprawdzą się w trakcie świątecznego spotkania z najbliższymi jak i wypełnią świąteczną atmosferę lokalu, w którym przyjmujesz klientów. Co ważne, płyty zwolnione są z opłat na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzanie (ZAiKS, STOART,SPAW).

Fortepianowe kolędowanie

To zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj. Wprowadzają one słuchacza w zadumę i wyjątkowy nastrój. Mimo że część z nich zawiera nutkę nostalgii, napawają one radością i miłymi wspomnieniami. Może właśnie dlatego powinniśmy ich słuchać częściej, nie ograniczając się tylko do wieczoru wigilijnego. Kolędy zawarte na tym albumie zostały zagrane na legendarnym koncertowym fortepianie Steinway mod. D-274/1951. Na takim instrumencie koncertują najwybitniejsi polscy i światowi pianiści.

Płytę można zakupić na stronie sklepu www.vtm.com.plNadchodzi piękny czas – Święta w rytmie Pop and Soul

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi “Nadchodzi piękny czas, na zewnątrz i w nas. Niech spełnią się marzenia, nawet te nie do spełnienia”. To pierwsza muzyczna propozycja na Święta w naszym sklepie, czyli “Święta w rytmie Pop & Soul” w wykonaniu polskich wokalistów m.in. Michała Bobera, Anny Piechurskiej czy Tomasza Stery. Są oni znani m.in. z występów w opolskim chórze Gospel Choir. Takie połaczenie sprawia, że słuchacz poczuje nowy wymiar muzycznego świętowania. Z jednej strony tradycja z drugiej nowe nurty muzyczne. Na płycie znalazło się 9 utworów oraz specjalny utwór bonusowy “Taka łza”.

Płyta do nabycia jest w sklepie www.solitudes.plŚwiąteczny pejzaż 


Niezwykle nastrojowa kompozycja muzyki świątecznej w wykonaniu opolskich muzyków: Jacka Hornika, Arkadiuszu Czyżewskiego oraz Piotra Furtasa. Instrumentalne kompozycje oparte na trzech kochanych i lubianych instrumentach: fortepianie, saksofonie oraz skrzypcach, tworzą magiczny klimat świątecznych spotkań w gronie rodzinnym. Na płycie znajdują się najpopularniejsze polskie kolędy w wersji instrumentalnej m.in. "Przybieżeli do betelejem", "Wśród nocnej ciszy" oraz "Lulajże Jezuniu". "Świąteczny pejzaż" sprawdzi się równiez idealnie jako nastrojowa muzyka świąteczna w gabinecie kosmetycznym oraz galerii handlowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz