Szukaj na tym blogu

wtorek, 30 lipca 2013

Wypalenie zawodowe? Mamy na to sposób!

Muzyka na wypalenie zawodowe
Muzyka bywa czasami lekiem na wszystko. Potrafi łagodzić obyczaje, uspokajać a nawet leczyć! Pomaga również zestresowanym pracownikom firm w wykonywaniu skomplikowanych zadań narzuconych przez zwierzchnika. A czy istnieje możliwość pomocy pracownikowi, który wypalił się zawodowo dzięki odpowiednio skomponowanej muzyce? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK! Jeśli jesteś pracodawcą lub pracownikiem, który poszukuje sposóbu na regenerację swoich sił i odnalezienie nowych pokładów energii musisz koniecznie to przeczytać.

Burnout – syndrom wypalenia zawodowego


Dwa sprawdzone innowacyjne, i bardzo skuteczne programy wspomagające leczenie i zapobieganie syndromu wypalenia zawodowego, wyczerpania, emocjonalnego i psychicznego. Produkt autorstwa znanego niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina indeksowany w centralnym rejestrze leków!

Brain in Balance – Równowaga pracy mózgu czas 32:00

Muzyka skomponowana w odpowiednim i przyjaznym pracy naszego serca tempie 60 uderzeń na minutę oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii modulacji fal mózgowych przy zastosowaniu dudnień różnicowych (binaural beats). Do osiągnięcia lepszego efektu terapeutycznego utworu pierwszego należy słychać w dowolnych słuchawkach stereofonicznych.

Chillout & Relax 30:00

Muzyka komponowane w odpowiednim, przyjaznym pracy naszego serca tempie 60 uderzeń na minutę oraz uspokajającymi dźwiękami oceanu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz