Szukaj na tym blogu

piątek, 14 lutego 2014

Wiosenne nowości muzyczne Solitudes

Gitarowa siesta - nowość Solitudes 2014
Sklep z muzyką relaksacyjną Solitudes wzbogacił się o nowe albumy, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom muzyki relaksacyjnej. Ich niezwykła rożnorodność cechująca się klimatem pochodzącym z różnych zakątków świata sprawi, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Przedstawiamy zatem najnowsze propozycje muzyczne z kolekcji Solitudes.

I love Salsa - Ukochana salsa

Namiętna kolekcja gorących rytmów salsy, przy których nie można zostać obojętnym. Album zawiera 14 wyjątkowych, porywających swą energię utworów w rytmie salsy, latyno-amerykańskiego tańca i zarazem popularnego na całym świecie muzycznego stylu. Salsa rdzenie pochodzi z Karaibów, najpopularniejsza jest jednak na Kubie i kontynencie amerykańskim. Łączy elementy różnych gatunków muzycznych, a w jej krokach można odnaleźć wiele innych tańców. Wspólne są jednak doznania podczas słuchania lub tańczenia. Są one gorące, głębokie i pikantne niczym znaczenie słowa salsa w języku hiszpańskim, określającego bardzo aromatyczny i głęboki w smaku sosu.

Więcej o płycie przeczytacie tutaj.
Siesta Relaxing Guitar - Gitarowa siesta

Album z serii Refleksje to prawdziwa gitarowa siesta. Muzyka na ciepłe i beztroskie popołudnie. Muzyka, której treść oraz instrument przewodni jakim jest gitara przypomina o wakacjach. Klasyczne i romantyczne, pełne wdzięku brzmienie hiszpańskiej gitary zabiera słuchacza w świat marzeń i relaksu z którego trudno wraca się do codzienności.

Więcej o płycie przeczytacie tutaj.
Reiki - Reiki zdrowie i relaks

Album Reiki - muzyka dla zdrowia i relaksacji - ma poprzez wyzwolenie naszej wewnętrznej energii oddziaływać pozytywnie na nasze ciało. Niosąc ze sobą ukojenia i głęboki relaks ma leczyć nasze zmęczone i cierpiące na wiele dolegliwości ciało. Reiki ta japońska metoda uzdrawiania przywracająca naszemu ciało i umysłowi stan równowagi i poczucie pełnego wewnętrznego spokoju. Wewnętrzne stany emocjonalne oraz brak wspomnianej równowagi uzewnętrzniają się często chorobami, którym możemy zapobiegać w przewidywalny i stosunkowo łatwy sposób. Zacznijmy od pracy nad sobą samym. W tym początku pomoże nam z pewnością ten album.

Więcej o płycie przeczytacie tutaj.


Poza wymienionymi płytami w sklepie Solitudes pojawiły się m.in. albumy ComfortPołudniowozachodnie SPARelaksacyjna Yoga czy Leśny deszcz, o których wspomnimy w późniejszym czasie. Jeśli jednak nie możecie się doczekać szczegółowych informacji na ich temat, już teraz zapraszamy do wysłuchania wspomnianych płyt tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz